Rejestracja

Korzystasz z niebezpiecznego połączenia z naszym forum!
Przejdź do bezpiecznego połączenia HTTPS:

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMKNIĘTY Rozpiska Awansów [Administracja]
#1
Lightbulb 
Ranga Administrator- to ranga ma za obowiązki rozpatrywanie skarg na graczy czy też rozpatrywanie podań o UB ma prawo organizować eventy w weekendy lub święta [maks 2] bez zgody wyższej rangi przy pomocy administracji obecnej na serwerze czy też ubiegać się o opiekuna frakcyjnego.Może spodziewać sie awansu wykazując się bardzo dobrą aktywnościa , pomocą graczom oraz czymś co wychodzi po za jej obowiązki.Tutaj decyzję o awansie podejmuję główny zarząd serwera mając na uwadzę  jego długi staż oraz chęć pomocy zarządowi w ich obowiązkach.


Ranga Junior Admin - jest to ranga od której administrator może używać s0beita tylko i wyłącznie! w celu pomocy graczom nie dla własnych korzyści. jest to stanowisko , które może wspierać rangę taką jak administrator w celu organizacji eventów ma praktycznie te same obowiązki co ranga moderator.Ranga ta może spodziewać się awansu nie szybciej niż w przeciągu 2 miesięcy oczywiście jeśli na stanowisku administratora jest mniej niż trzy osobyRanga Moderator -jest to ranga , którą może dostać osoba wykazująca się aktywnością na serwerze i jak na forum.Do obowiązków owej rangi należy : mutowanie [ogloszenia ,przekleństwa , brak kultury względem drugiej osoby (gracza)] , pomoc graczom w rozwiązywaniu ich problemów np. z lokalizacją urban shopu czy miejsca gdzie zdaje się prawo jazdy , wsadzanie gracza do więzienia za wykonywanie tzw. Deatmatch'u oraz banowanie za posiadanie różnego typu s0beita czy też wyzwiska w kierunku serwera/administracji.Ranga ta może spodziewać się awansu najszybciej przeciągu półtorej miesiąca/ dwóch miesięcy od awansu na wspomnianą rangę jeśli oczywiście jest mniej niż cztery osoby na stanowisku junior admin.


Ranga Helper - jest to ranga , którą może dostać osoba , która dzielnie wspierała administrację pomagając graczom , wykazując się aktywnością oraz nienaganną kulturą.Osoba będąca na tej randze może spodziewać się najszybciej awansu w przeciągu miesiąca lecz nie zawsze , gdyż może wystąpić sytuacja że np jest na randze moderator (5 osób) czyli maksymalna ilość osób na tej randze ranga helpera nie ma prawa ubiegać się wtedy o awans nawet jeśli jeśli dana osoba jest aktywna jak i bardzo pomocna czy też wspierana pochwałami przez samych graczy.Rozpiska może w każdej chwili ulec zmianie -> Główny zarząd serwera PTGRP.PL /Autor Madd
[Obrazek: 0mEWK5c.jpg]

14-11-2015  21.03.2017
[*] Byly Wlasciciel
#2
[Obrazek: QKJydUT.png]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post!
[Obrazek: LL6uNzn.gif]


Administrator Poland Truck Games


Moje najważniejsze wydarzenia na Poland Truck Games

Spoiler Pokaż
13.03.2016 - Nowy gracz PTG
15.05.2016 - Hood Protector Undead Raiders
21.12.2016 - Undead Head Undead Raiders
25.12.2016 - Dojście do Administracji Serwera na rangę Helper
26.01.2017 - Awans na rangę Moderatora Serwera
17.02.2017 - Odejście z rangi Undead Head Undead Raiders
01.03.2017 - Awans na rangę Caporegime Undead Raiders
08.03.2017 - Odejście z rangi Caporegime Undead Raiders
17.03.2017 - Awans na rangę Junior Admina
07.04.2017 - Awans na rangę Podpułkownik Straży Granicznej
08.04.2017 - Awans na rangę Administratora
08.04.2017 - Odejście z rangi Podpułkownika Straży Granicznej
#3
[Obrazek: QKJydUT.png]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post!
[Obrazek: mImzere.png]
Były Administrator PTG


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości