Rejestracja
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
► REGULAMIN DLA SAPD/SG/UR ◄
#1
[Obrazek: VIJbxYo.png]

Regulamin dla Policji, Straży Granicznej oraz Undead Raiders

1. Zakaz używania BH (Bunny Hop'ping) w trakcie trwania akcji Role Play.
2. Kominiarek można używać tylko podczas akcji (Porwania, napady, kradzieże pojazdów/zrzuty) oraz podczas pościgów.
3. Undead Raiders może maksymalnie spędzić w więzieniu 80 minut, jeżeli są na skinie frakcyjnym. Gdy członek dokona Non-RP to kara może zostać wydłużona do 150 minut.
4. Porwań dokonujemy tylko i wyłącznie na terenie otwartym, czyli miejsce gdzie wszystkie frakcje porządkowe mają dostęp.
5. Każdy pracownik nie będący na skinie nie podlega żadnemu przywilejowi i gdy łamie prawo jest traktowany tak jak zwykły obywatel.
6. Podczas akcji panuje kategoryczny zakaz używania paralizatorów
7. Sprzedaż narkotyków dozwolona jest tylko i wyłącznie za pomocą czatu IC, telefonu, informatorów oraz CB-Radio natomiast zakazuje się sprzedaży na czacie OOc
8. Policja posiada M4, Tazer, MP5, pałkę policyjną, Straż Graniczna posiada M4, Tazer oraz pałkę policyjną a Undead Raiders M4 oraz Baseball.
9. Zabronione jest ponowne włączanienie się do rozgrywającej się akcji po śmierci oraz uleczania się i ponownego strzelania się z przeciwnikiem/ścigania przestępcy.
10. Zakazuje się reanimowania w celu złapania poszukiwanego/ porwania służb mundurowych.
11. Zakazuje się pozostawania w palącym pojeździe, który może wybuchnąć (Zachowanie Non-rp).
12. Zakaz porywania pracowników służ mundurowych na skinach takich jak: Pogotowie, Straż Graniczna, Straż Pożarna oraz Policja w trakcie odgrywania przez nich akcji Role Play lub gdy utrudniało by to rozgrywkę innym graczom. Nie porywamy Straży Granicznej gdy są sami na granicy.
13. Policja kontroluje całe San Andreas, obszary zamknięte granicami są pod kontrolą tylko i wyłącznie Policji, aczkolwiek resztę miejsc może patrolować Straż Graniczna (z wyjątkiem miasta LS).
14. Straż Graniczna udaje się na porwanie/włamanie tylko wtedy, gdy Policja będzie tego potrzebowała.
15. Zakazuje się sprzedawania zarekwirowanych narkotyków od Undead Raiders przez Policję lub Straż Graniczną.
16. Zakazuje się Undead Raiders nękania tych samych graczy, czyt. nieustannego ich porywania oraz częstego okradania z prywatnych pojazdów.
17. Podczas trwającego pościgu Undead Raiders ma kategoryczny zakaz wjazdu na swoją bazę (dotyczy budynków bazy, a nie dzielnicy).
18. Współpraca Policja - Undead Raiders oraz Straż Graniczna - Undead Raiders jest ZAKAZANA.
19. Każdy lider frakcji w/w jest rozliczany z postępowania pracowników (Jest za nich odpowiedzialny).
20. Zakazuje się robienia tzw. "Fake porwań" oraz "Fake kradzieży".
21. Policja sama wybiera sposób odbijania zakładnika [szturm/okup].
22. Zakaz dogadywania się z porwanym (związywanie ma odbywać się w miejscu zabrania gracza z ulicy nie na miejscu docelowym, co ma umożliwić Policji/Straży Granicznej odbicie po drodze)
23. Zakaz okradania zwłok.
24. Zakaz odholowywania pojazdów z parkingów, tylko i wyłącznie z dróg oraz poboczy.
25. Zakaz związywania członków innych frakcji podczas trwania napadów
26. Gdy Undead Raiders/Straż Graniczna wjedzie na obszar zaznaczony na tym ss (http://imgur.com/a/RoZrN / https://i.imgur.com/UYphC9l.png)  przy transporcie paczki ze zrzutu i odbicie/jest anulowane
27. Zakazuje się kradzieży pojazdów prywatnych z terenu parkingów baz frakcyjnych. (Pracownik frakcji może mieć maksymalnie jeden pojazd na parkingu frakcyjnym)
28. Na akcjach typu napad/porwanie odgrywana jest akcja RP. Sporadycznie można nie odegrać jeśli obie strony strony wyrażą taką chęć oraz nie ma zakładnika.
29. Undead Raiders ma zezwolenie na wożenie towarów, lecz podczas wożenia gdy zostaną zatrzymani karani są jak reszta graczy.
30. Zakazuje się podejmowania działań mających na celu samookaleczenie się  bądź samobójstwo
31. Policja jest główną jednostką reagującą podczas napadu i może zezwolić określonej liczbie strażników SG na pomoc w czasie napadu. Jeśli Policji nie ma na skinie to SG może przyjechać na napad.
32. Jeżeli gangster odrzuci mandat, policjant/strażnik ma prawo dodać mu kolejne minuty kary zgodnie z taryfikatorem.
33. Zakaz stawiania barierek blisko paczek przez Straż Graniczną.
34. W każdym dziale frakcyjnym obowiązkiem jest prowadzenie przez zarząd wątku odnośnie zwolnień/wydaleń z frakcji. W temacie, który znajdować ma się w głównym dziale (ogólnodostępny) musi być informacja o dacie napisania zwolnienia/wydalenia z frakcji i nicku gracza z forum (np. @ Real 22.01.2017 19:39)
35. Jeżeli Straż Graniczna zezwoli na przyjazd Policji na zrzut Ci mają mieć na sobie założony skin SWAT'u lub FBI.
36. Po każdej akcji (zrzut/porwanie/napad), w której UR odniesie zwycięstwo gangsterzy, którzy brali udział w akcji mają bezwzględne prawo do ubiegania się o zdjęcie gwiazdek, a Policja/SG ma obowiązek ich zdjęcia do 10 minut po akcji. Jeśli UR przegra akcję, gwiazdki pozostają bez zmian, a Policja nie może wrzucić zwłok do więzienia.
37. Zakazuje się jeżdżenia po bezdrożach (za wyjątkiem dróg polnych) poza obszarem zabudowanym. Wyjątek stanowią pojazdy: Landstalker, BF Injection, Monster Truck, Patriot, Rancher, Police Rancher, FBI Rancher, Sandking, Mesa, Bandito, Huntley, Traktor, Sanchez i Quad.
38. Zakazuje się strzelania na granicach przez frakcję Undead Raiders.
39. Zakazuje się używania paralizatorów podczas strzelanin, ale gdy np. gangster ucieka i już nie strzela można użyc paralizatora.
40. Zakazuje się wracania na akcje typu zrzut/porwanie/napad podczas Crasha/Zejścia ze skina.
41. Zakazuje się wjazdu do "dziupli", gdy policja/straż graniczna siedzi na ogonie (dotyczy pościgów, kradzieży, paczek, porwań etc.).
42. Zakazuje się wciskania strzałki do góry w celu przyśpieszenia motorem podczas trwania pościgu lub odgrywania jakiejkolwiek akcji związanej z RolePlay

Stworzone przez: @Cyber, @ Real, @Junior19 dla PTG
Na podstawie autorstwa: @I3lack
Kopia znajduje się w każdym z działów SAPD/SG/UR
Zakazuje się kopiowania i rozpowszechniania bez zgody Właścicieli PTGRP.PL

[Obrazek: VIJbxYo.png]
[Obrazek: gcUo1uf.png]
Wykonuję 3 wymagane zlecenia/tyg. w Kąciku. Chcesz, abym wykonał Twoje? 
> Opisz, co dokładnie potrzebujesz i oznacz mnie, a na pewno się zainteresuję.

IC Sarah Collins, 22 l. Siostra
[*] Lucy Collins
#2
Zaktualizowano punkt 20. ! Proszę o zapoznanie i przestrzeganie!
[Obrazek: R8daKBa.png]

"We need to build a wall, and it has to be build quickly. And I don't mind having a big beautiful door in that wall, so the people can come into this country legally.
(Musimy zbudować mur i musimy go zbudować szybko. Nie mam nic przeciwko, aby mieć duże piękne drzwi, dzięki którym ludzie będą mogli legalnie wchodzić do tego kraju.)

~~

Donald Trump
#3
Aktualizacja:
- zmiana w punkcie 35.
[Obrazek: wdMqz20.png]

Kliknij i pomóż zwierzakom w schroniskach!

Niezależnie od tego co robisz, zawsze masz wybór - pozostać sobą albo być zakładnikiem oczekiwań, mieć poklask czy mieć szacunek, nawet, jeśli czasem jest to już tylko szacunek własny. ~MC Silk
#4
Aktualizacja, zmieniono punkt 28.:
- stary "Na akcjach typu: Napad/porwanie odgrywana jest akcja RP. W przypadku gdy nie ma zakładnika odgrywanie RP nie jest obowiązkowe - zależy od zdania członków frakcji"
- nowy "Na akcjach typu napad/porwanie odgrywana jest akcja RP. Sporadycznie można nie odegrać jeśli obie strony strony wyrażą taką chęć oraz nie ma zakładnika."
[Obrazek: wdMqz20.png]

Kliknij i pomóż zwierzakom w schroniskach!

Niezależnie od tego co robisz, zawsze masz wybór - pozostać sobą albo być zakładnikiem oczekiwań, mieć poklask czy mieć szacunek, nawet, jeśli czasem jest to już tylko szacunek własny. ~MC Silk
#5
Aktualizacja:
- zmieniono punkt 2. i 3.
[Obrazek: wdMqz20.png]

Kliknij i pomóż zwierzakom w schroniskach!

Niezależnie od tego co robisz, zawsze masz wybór - pozostać sobą albo być zakładnikiem oczekiwań, mieć poklask czy mieć szacunek, nawet, jeśli czasem jest to już tylko szacunek własny. ~MC Silk
#6
Aktualizacja:
- dodano punkt 42
[Obrazek: QyCOMkg.png]
#7
Aktualizacja:
- uaktualniono zdjęcie z pkt 26 (dla SG po zmianie bazy)
[Obrazek: QyCOMkg.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Powered By © MyBB
Polskie tłumaczenie © Mybboard.pl
Copyright © Poland Truck Games